Nuo Prousto iki Beigbederio: egzistencija romano tinkluose Dalia Zabielaitė

ISBN: 9789955656203

Published: 2006

Paperback

267 pages


Description

Nuo Prousto iki Beigbederio: egzistencija romano tinkluose  by  Dalia Zabielaitė

Nuo Prousto iki Beigbederio: egzistencija romano tinkluose by Dalia Zabielaitė
2006 | Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 267 pages | ISBN: 9789955656203 | 6.63 Mb

Knygoje nagrinėjami tie užsienio autorių tekstai (Günterio Grasso, Milano Kunderos, Alessandro Baricco, Paulo Coelho, Isabelės Allende ir kt.), kurie yra įdomūs meninės vertės ir turinio kokybės požiūriu. Juos visus sieja tai, kad jie priklausoMoreKnygoje nagrinėjami tie užsienio autorių tekstai (Günterio Grasso, Milano Kunderos, Alessandro Baricco, Paulo Coelho, Isabelės Allende ir kt.), kurie yra įdomūs meninės vertės ir turinio kokybės požiūriu.

Juos visus sieja tai, kad jie priklauso romano žanrui: būtent šio žanro XX a. antrosios pusės literatūra, kaip knygoje siekiama parodyti, gali būti traktuojama kaip ryškus šiuolaikinio pasaulio didybės ir skurdo veidrodis. Pagrindinis dėmesys knygoje skiriamas aptarti tam, kaip (turinio ir formos lygmeniu) šiuolaikinis romanas atspindi esminį lūžį, vykstantį modernaus žmogaus savęs ir pasaulio suvokime.

Ką reiškia šis lūžis? Ar šiuolaikinis romanas šį lūžį atspindi kritiškai? O gal trivialėja ne tik nūdienos žmogus ir pasaulis, bet ir jų kritiškai nebesugebanti įvertinti literatūra?Paieškų kelias veda per keturias šios knygos dalis, kuriose nagrinėjamas žmogaus egzistencijos ir istorijos santykis, atminties ar užmaršties temos, vertybių, tapatybės krizė, socialiniai ir moraliniai stereotipai – žmogaus būties pasaulyje autentiškumas.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Nuo Prousto iki Beigbederio: egzistencija romano tinkluose":


rochesterbusinesslist.com

©2009-2015 | DMCA | Contact us